Artykuły

RSS

 • Smak lata w kieliszku

  2017-06-20

  Zapowiada się cudowne spotkanie. Za chwilę przyjdą goście. Na ich wizytę czekaliśmy od dawna. Wreszcie nadszedł ten dzień. Najbliżsi zapowiedzieli swój przyjazd. Wszystko zatem musi wyglądać najpiękniej, jak to możliwe.

 • Goście?, goście!

  2017-04-14

  Już za kilka minut się zjawią. Roześmiani. Stęsknieni. Chętni do wspólnego spędzenia czasu. Będą opowiadać najzabawniejsze historie i pokazywać zdjęcia. Znów dom zacznie tętnić życiem. Trzeba zdążyć z przygotowaniami! Zaraz, zaraz, co pozostało do zrobienia?

 • Przy stole czyli bohater w domu

  2017-04-14

  Nieważne, czy tapety mają stylowy wzór, a sofa wykonana jest z prawdziwej skóry. Nieistotne, że wzorzysty dywan nie jest już modny, a kolor ścian w łazience pozostawia wiele do życzenia. Ważne, że w kuchni lub salonie znajduje się duży stół.

 • Z cyklu wielkich artystów WASSILY KANDINSKY

  2017-03-10

  Jeden z pionierów abstrakcji nowoczesnej. Tworzenie estetycznego wrażenia, z zaangażowaniem obrazu, dźwięku i emocji publiczności.

 • Z cyklu wielcy artyści - Leonardo da Vinci

  2017-03-06

  Artysta, o którym świat sztuki nie zapomni nigdy. Jego dziedzictwo stanowi inspirację dla wielu pokoleń. Archetyp "Człowieka Renesansu" - zdolnego artysty z mentalnością badacza i uczonego z ciągłą potrzebą zdobywania większej wiedzy.

 • Jak pielęgnować i przechowywać sztućce?

  2016-06-11

  Sztućce. Upominek, prezent, konieczność w codziennych przyjemnościach smakowych. Niestety z czasem niszczeją. Szczególnie jak zaniedbywane. Poniżej przedstawiamy wypróbowane metody jak pielęgnować i przechowywać sztućce aby posłużyły na lata?

 • Co mama może życzyć córce w dniu ślubu?

  2016-06-03

  Ślub to niezwykle ważny moment w życiu każdej kobiety. Udało nam się zwerbalizować myśli jednej z matek w formie listu. Czy chciałabyś otrzymać taką wiadomość?

  „Największym błędem jaki możesz popełnić, to myślenie, że żyjesz, gdy w rzeczywistości śpisz w poczekalni życia” – Richard Linklater

 • 9 rzeczy na które musisz zwrócić uwagę dobierając prezent ślubny

  2016-05-28

  Jaki prezent ślubny wybrać? To pytanie spędza sen z powiek wielu osobom. W końcu jest to jedyny i wyjątkowy dzień, w którym dwie osoby ślubują sobie miłość i rozpoczynają wspólne życie. Dzięki naszemu poradnikowi zapoznasz się z 9 rzeczami, na które musisz zwrócić uwagę przy wybieraniu i wręczaniu prezentu!

 • 7 propozycji na prezent ślubny

  2016-05-17

  Wielkimi krokami zbliża się lato. Coraz wyższe temperatury pozwalają nam zapomnieć o minionej zimie. Wszystko wokół rozkwita. Mamy więcej energii i entuzjazmu. Rzeczywistość nabiera barw. To wspaniały okres. Czas wyśnionych wakacji. Czas dla rodziny i najbliższych. Czas ślubów i bajecznych wesel. Wielu z nasz z pewnością w perspektywie najbliższych miesięcy będzie uczestniczyć w tej niezwykle ważnej ceremonii. Czy wiemy jednak, jakim prezentem obdarzyć dwoje kochających się ludzi? 

 • Konkurs świąteczny – Czas świąt to czas prezentów!

  2015-12-16

  Konkurs świąteczny- Czas świąt to czas prezentów!

  Do rozdania przygotowaliśmy 100 nożyków ceramicznych firmy Ambition (marka znana z polskiej edycji Hell’s Kitchen).

Poprzednie artykuły »    
© Wszelkie prawa zastrzeżone. meanesto.pl