Producenci

Królestwo nestoland.pl

Witamy w Nestolandzie – krainie zasiedlonej między innymi przez eleganckie kawiarki, porcelanowe serwisy, nieustraszone patelnie i wytrwałe garnki. Każdy z mieszkańców jest niepowtarzalny i lubi być w centrum uwagi. Jest jednak jeden wspólny mianownik, który łączy naszych stalowych, aluminiowych, porcelanowych, szklanych i teflonowych bohaterów. Wszyscy – bez wyjątku – chcą wypełnić niesamowitą i pełną wrażeń misję w Twym domu. Dzięki ich obecności, codzienne obowiązki kulinarne zamienią się w przyjemny rytuał. Noże ostrzą już sobie zęby na kierownicze stanowiska w Twej kuchni. Misy, miski i miseczki nie mogą doczekać się, gdy pomogą Ci w tajnych przygotowaniach wieloskładnikowych sałatek. Zastanawiasz się pewnie, czy mamy doświadczenie w organizowaniu tak poważnych przedsięwzięć? Nasza kraina istnieje od 1996 roku, zatem – metodą prób i błędów – opracowaliśmy unikalny system przygotowywania mieszkańców Nestolandu do długich i niebezpiecznych podróży. Obywatele naszej krainy spełnią wszystkie Twe rozkazy i podejmą się najtrudniejszych zadań – zmiażdżą czosnkowe ząbki, uduszą mięso, rozbiorą kurczaka do rosołu i wywołają rumieńce u wstydliwych babeczek. Wystarczy tylko, że skontaktujesz się z nami i powiesz, który Nestolandczyk ma służyć Ci podczas kuchennych zmagań. Odważ się. Przygoda czeka!

Mieszkańcy nestoland.pl

Kim jesteśmy?

nestoland.pl jet królestwem akcesoriów kuchennych i domowych osadzonym za górami i lasami kabli internetowych, łączy światłowodowych, morzami i oceanami bitów i meagbitów, rzekami i jeziorami hostów, IP, serwerów czyli w wirtualnym świecie Internetu. Królestwo zostało stworzone z miłości dla domu i cudownych chwil które tam spędzamy. Królestwo akcesoriów dla kuchni i domu w jednym miejscu. Poznaj nasze krainy mlekiem i miodem płynące, krainy akcesoriów do kawy i herbaty, królestwa patelni, krainy na ostrzu noża, krainy garnków i garneczków , pojemników, naczyń i wiele wiele innych. Jako że sami nieustannie odkrywamy niektóre krainy. Zostań z nami i odwiedzaj nas regularnie aby poznawać naszych nowych mieszkańców

Dla "normalsów"

Jesteśmy miejscem które oferuje akcesoria, które mają ułatwiać przyjemność bycia w domu i dla domu. Jednocześnie dzisiaj w dobie wszechobecnego braku czasu zależy nam aby zapewnić szeroki dostęp do praktycznych akcesoriów i przyborów dla domu. Akcesoria dla „zacisznego domowego gniazdka”. „Dla człowieka, podobnie jak dla ptaka, świat ma wiele miejsc, gdzie można odpocząć, ale gniazdo jest tylko jedno.” Oliver-Wendell Holmes

Dlaczego my?

Produkty, które wyszukujemy i oferujemy, mają ułatwić wykonanie codziennych domowych obowiązków i powinności ale również sprawić że czynności będziemy robić szybciej, lepiej, i ładniej i mieć więcej czasu dla siebie i dla naszych bliskich.


Dlaczego nasze produkty?

Najważniejsza jest dla nas jakość oferowanych produktów. Staramy się łączyć niemożliwe: dobrą jakość w przystępnej cenie. Asortyment oferowany chcemy aby miał przede wszystkim praktyczny charakter. Działamy na rynku od 1996 roku. Skupiamy się na sprawdzonych rozwiązaniach, nowościach i innowacjach ale mamy w ofercie produkty już od lat wypróbowane, które cieszą się niezwykłą popularnością. Obserwujemy trendy i staramy się wyprzedzać obecne ale wciąż wyszukujemy starych sprawdzonych akcesoriów bez których ciężko sobie wyobrazić normalne funkcjonowanie w „domowym zacisznym gniazdku” Z dumą oferujemy polskie produkty ale sięgamy również po sprawdzone produkty z zagranicy. Codziennie poszukujemy nowych dostawców, którzy oferują ciekawe i unikatowe produkty, które mogą być zastosowane u każdego z naszych klientów. Przechodzą sito analizy jakości, przystępności i praktyczności. Mamy też już sprawdzone marki, z którymi współpracujemy od lat i z przyjemnością oferujemy ich produkty. Wiemy, że oferują pewne i bezpieczne akcesoria kuchenne i domowe, które będą długo służyły. Szukasz sprawdzonej i taniej foremki, dobrego ostrego noża, ładnych i praktycznych kieliszków, pachnącej świecy która nada wyjątkowy nastrój w domu, a może tylko szukasz inspiracji. Zajrzyj w głąb królestwa nestoland.pl a na pewno znajdziesz coś dla siebie. Załoga nestoland.pl Ps. Pamiętaj każdy z Twoich zakupów wspiera Fundację 4u4us-4u4us. Wiecej na 4u4us.org lub 4us4u.org. Zakupuj i wspieraj.Mieszkańcy Nestolandu pospiesznie gromadzą się we wskazanym miejscu i czekają na odpowiednią komendę.

Nestolandczycy ubierają się w specjalną folię bąbelkową o magicznych właściwościach. Dzięki niej nasi bohaterowie dotrą do Was bez uszczerbku na zdrowiu.

Sprawdzamy wymiary kapsuły, w której za chwilę skryją się mieszkańcy. Wszystko musi być przygotowane perfekcyjnie przed tak niesamowitą podróżą!

Nestolandczycy skrywają się w bezpiecznej kapsule i są już prawie gotowi do wypełnienia najważniejszej misji w swym życiu!

Jeszcze tylko chwila i kapsuła zamknie się. Dzięki temu bohaterowie będą bezpiecznie czuli się podczas wyprawy. Dotrą do Was cali i zdrowi.

Okrywamy kapsułę czarną, szczelną peleryną, dzięki której karton nie ulegnie żadnym zadrapaniom i innym zniszczeniom. Nikt też nie będzie mógł zajrzeć do środka.

Używamy specjalnie oznaczonej taśmy, która sygnalizuje, że w kapsule znajdują się mieszkańcy naszej krainy i należy uważać na ich bezpieczeństwo.

Na koniec używamy magicznej naklejki, która informuje osoby postronne o konieczności delikatnego obchodzenia się z kapsułą. Mieszkańcy Nestolandu są gotowi do podróży i wypełnienia misji w kuchni! Tylko godziny dzielą Was od spotkania!


© Wszelkie prawa zastrzeżone. meanesto.pl